E-ticaret Paketleri

E-ticaret Paketleri
E-Ticaret sitesi paketlerimiz tamemen SEO uyumludur. Aşağıdaki paketlerden birini satın aldığınızda yüzlerce tema seçeneği içinden sektörünüz için en doğru olanı seçin ve sizin için en hızlı şekilde özelleştirip teslim edelim.
ÖzelliklerBaşlangıç
5.999₺
Ekonomik
6.999₺
Kurumsal
8.999₺
Profesyonel
11.999₺
Yıllık Yenileme1.199₺2.599₺2.999₺2.999₺
Ücretsiz HostingVarVarVarVar
Ücretsiz Alan AdıVarVarVarVar
Disk Alanı100 GB500 GBLimitsizLimitsiz
Trafik1000 GB10000 GBLimitsizLimitsiz
Hazır Responsive TasarımVarVarVarVar
Mobil UyumlulukVarVarVarVar
E-postaLimitsizLimitsizLimitsizLimitsiz
SEO OptimizasyonuVarVarVarVar
Blog YönetimiVarVarVarVar
Kargo YönetimiVarVarVarVar
İstatistik ve RaporlamaVarVarVarVar
Sosyal Medyada PaylaşVarVarVarVar
DuyurularVarVarVarVar
Whatsapp SiparişYokYokVarVar
Mobil Yönetim PaneliYokYokVarVar
Havale / Kapıda ÖdemeVarVarVarVar
Sanal POSVarVarVarVar
SSL SertifikasıVarVarVarVar
Kupon SistemiVarVarVarVar
İstek ListesiYokVarVarVar
Ürün KarşılaştırmaYokVarVarVar
Ürün VaryasyonlarıVarVarVarVar
Abonelik SistemiYokVarVarVar
İçe/Dışa AktarVarVarVarVar
Alışverişsiz TahsilatYokVarVarVar
Çoklu DilYokVarVarVar
Sınırsız KategoriVarVarVarVar
Sınırsız ÜrünVarVarVarVar
Ürün Bazlı İlgili Ürün TanımlamaVarVarVarVar
Sipariş TakibiVarVarVarVar
Personel YönetimiVarVarVarVar
Sınırsız Renk SeçimiVarVarVarVar
Iyzico ile ÖdemeVarVarVarVar
PayTR ile ÖdemeVarVarVarVar
Fiyat5.999₺6.999₺8.999₺11.999₺

Dijital Pazarlama

Google Tag ManagerYokYokVarVar
Google AnalyticsYokYokVarVar
Google AdsYokYokVarVar
Google Search ConsoleYokYokVarVar
Google Merchant CenterYokYokYokVar
Google My BusinessYokYokYokVar
Facebook Business ManagerYokYokVarVar
Facebook PixelYokYokVarVar
Instagram ShopYokYokYokVar

Sıkça Sorulan Sorular

e-Ticaret paketlerimiz arasında ziyaretçi, ürün sayısı, site özellikleri ve entegrasyonlar gibi belirleyici özellik farkları bulunmaktadır. Sitenize uygun e-ticaret paketine karar verirken ürün sayınızı, kullanacağınız entegrasyonları, kullanacağınız farklı pazarlama çeşitleri ve araçlara karar vererek e-ticaret paket tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız veya özel tasarım e-ticaret projelerine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Artık online alışveriş sektörü rekabeti yüksek bir sektör halini almıştır. Bazı firmalar e-ticaret sitesine sahip olmuşken bazı sitelerde pazaryeri sitelerinde ürün satışı yapmaktadır. Pazaryeri firmalarının ürün, satış ya da aylık kira bazlı mağazalardan ücret talep etmektedir. Eğer bir e-ticaret sitesine sahip olursanız ürünlerinizi herhangi bir komisyon yada kira vermeden ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan e-ticaret paketini belirleyerek sitenizi açmak ve hızlı bir şekilde satışa başlamaktır. Üstelik istediğiniz ödeme seçeneğine göre taksitli veya peşin olarak e-ticaret paketine sahip olabilirsiniz.

e-Ticaret paketlerinde fiyatları ödeme sistemine siz karar verirsiniz. 101 Akademi sizlere aylık veya tek seferlik ödemeler sunar. e-Ticaret paket fiyatını ödeme yöntemini seçtiğiniz takdirde sizlerden ekstra herhangi bir talep edilme olmayacaktır. (Aylık veya yıllık paket alımlarından sonra sadece yıllık alan adı ve hosting yenileme ücreti talep edilir.) Fakat paketinize ek olarak talep edeceğiniz yazılım geliştirme, entegrasyon gibi ücretler talep edilebilir.

e-ticaret paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı satın aldığınız takdirde kurulum için ekstra ücretlendirmemiz bulunmamaktadır. Ayrıca kurulum sürecinde ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Evet. E-ticaret Paketleri’nin demo sürümünü incelemek için bu adresten demo talebi oluşturabilirsiniz. Mail adresinize iletilecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

 Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

Sadece kurulum sürecinde değil, e-ticaret sürecinizin tamamında teknik destek ekibi yanınızdadır. Online destek talebi (ticket) sistemimiz ile hep yanınızdayız.

Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden bize herhangi bir ücret ödemezsiniz. 101 Akademi satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz. Ödeyeceğiniz tek ücret, e-ticaret paketini kullanma ücretinizdir.

Tüm hazır e-ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alan adı ve SSL sertifikası dahildir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Türkiye’de hizmet veren Iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca global olarakta Stripe altyapısını kullanabilirsiniz.

Evet, her iki sanal pos ödeme aracılık firmasına da başvuru aşamasında sizlere yardımcı olmaktayız. Bunun için canlı destek sistemimiz ya da destek sistemimiz üzerinde yardım alabilirsiniz.

Size hangi konuda yardım etmemizi istersiniz?

Eğitim, danışmanlık, insan kaynakları konularında size destek olmak için her zaman yanınızdayız.

Başa dön