Webolizma & E-ticaret 101 Akademi Dijital Pazarlama Kampı

*Bu eğitime başvuru sona ermiştir.

Günümüzde bir ihtiyaç olan dijitalleşmeye ayak uydurmak isteyen markalar, bu alanda en yetkin kişilerle çalışmak istiyor ya da kendileri bu yetkinlikleri öğrenmek istiyor. Online ortamda kullanıcılara erişmek için dijital pazarlama profesyonelleri markanın talebine uygun strateji geliştirerek bunu doğru platformlarda uyguluyor. 

Dijital pazarlama profesyonelleri veya bu alanda uzmanlaşmak isteyen adaylar yeni yetkinlikler kazanıp, yoğun rekabet ortamında fark yaratabilmek için “Dijital Pazarlama Kampı” ile 4 hafta boyunca dijital pazarlamanın sektörde yapılış biçimini öğrenecek. Eğitim sonrası adaylar, bir markanın tüm pazarlama süreçlerini analiz edebilecek, yeni stratejiler üretebilecek, reklam bütçelerini yönetebilecek, reklam panellerine hakim olabilecek.

Bir markanın tüm dijital pazarlama süreçlerini öğrenebileceğin Dijital Pazarlama Kampı’nın sınırlı sayıda kontenjanından yararlanmak için hemen başvur!

Dijital Pazarlama

Eğitim Kayıtları

Dijital Pazarlama Kampı Google Ads

Dijital Pazarlama Kampı #1

Google Ads
05.02.2022

Dijital Pazarlama Kampı Google Tag Manager

Dijital Pazarlama Kampı #2

Google Tag Manager
12.02.2022

Dijital Pazarlama Kampı Meta Business Manager

Dijital Pazarlama Kampı #3

FB Business Manager
19.02.2022

Dijital Pazarlama Kampı Google Analytics

Dijital Pazarlama Kampı #4

Google Analytics & Data Studio
26.02.2022

Eğitim Hakkında

Başlangıç tarihi: 05.02.2022
Bitiş Tarihi: 26.02.2022
Şubat ayı boyunca her Cumartesi günü saat 18.00’de başlayacaktır.

1.Hafta – Google Ads Optimizasyon
Eğitim Süresi: 3 Saat
Eğitim Tarihi: 05.02.2022 / Cumartesi / 18.00 – 21.00
Google Ads hesap açılışı veya panel tanıtımına girmeden, hangi amaca göre hangi reklam türünü, teklif türünü seçmeliyiz, optimizasyon yaparken hangi ayarlara dikkat etmeliyiz gibi konulara değinilecek giriş seviyesinin üzerinde bir eğitim.

2.Hafta – Google Tag Manager
Eğitim Süresi: 2 Saat
Eğitim Tarihi: 12.02.2022 / Cumartesi / 18.00 – 20.00
Giriş seviyesinde kurulumlar ve Analytics/Ads/FB Pixel entegrasyonunun gösterildiği ve panelin tanıtıldığı, dijital pazarlamaya ne gibi etkileri olduğu konusu üzerine bir eğitim

3.Hafta – Facebook Business Manager Optimizasyon
Eğitim Süresi: 3 Saat
Eğitim Tarihi: 19.02.2022 / Cumartesi / 18.00 – 21.00
Reklam kurulumu ve panel tanıtımına girmeden reklam türleri ve optimizasyon kriterleri üzerine değinilecek, A/B Testin önemi ve kullanımına vurgu yapılacak orta seviye bir eğitim

4.Hafta – Google Data Studio & Google Analytics
Eğitim Süresi: 3 saat
Eğitim Tarihi: 26.02.2022 / Cumartesi / 18.00 – 21.00
Google Analytics, Google Sheet gibi veri kaynaklarından Data Studio’da nasıl görselleştirmeler yapılabilir, data studio dijital pazarlamacının hayatını nasıl kolaylaştırır tadında giriş seviyesinde bir eğitim

  1. Dijital Pazarlama Profesyonelleri
    0-2 yıl arası dijital pazarlama/pazarlama deneyimi olan ve dijital pazarlamanın tüm süreçlerini öğrenmek isteyenleri hedefleyerek zaten bu alanda olan çalışanları bir üst seviyeye taşıyıp daha yetenekli iş gücü oluşturmayı amaçlayabiliriz.

  2. Dijital Pazarlama Adayları
    Dijital pazarlama deneyimi olmayan, bu alanı merak eden, yeni mezun veya en fazla 2 yıl farklı iş deneyimi olanları hedefleyerek sektöre sıfırdan iş gücü oluşturmayı amaçlayabiliriz.

Ahbap aracılığıyla aşağıda belirtilen seçeneklerden biri ile en az 100 TL’lik destek sonrası eğitimimize ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

Ahbap Market,
Ahbap Hediye Kartı,
Ahbap Bağış

Ahbap harici başka bir kuruma destek/bağış yapmak isteyenler başvuru formunda hangi kurumu seçtiklerini belirtmeleri gerekir.

Size hangi konuda yardım etmemizi istersiniz?

Eğitim, danışmanlık, insan kaynakları konularında size destek olmak için her zaman yanınızdayız.

Başa dön