E-ticaret Profesyoneli #2 – Barbaros Yiş @LCW

E-ticaret tutkunlarına özel hazırladığımız 3 Konu 3 Konuk’un 4. etkinliği olan E-Ticaret Profesoneli’ne bize Lc Waikiki E-Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş eşlik edecek.

Barbaros Yiş Kimdir?

Ömer Barbaros Yiş, 2003 yılında Koç Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Turkcell, TTNET, Paper & Rogers Group, Turk Telekom ve arabam.com gibi firmalarda uzun yıllar deneyim elde etmiştir. 2020 yılında girdiği Lc Waikiki şirketinde 2021 yılında E-Ticaret Genel Müdürü unvanını almıştır. Hala aynı pozisyonda Lc Waikiki şirketinde çalışmaktadır.

LCWaikiki Hakkında

1985 yılında Fransa’da fiziksel mağazacılık ile kurulan şirket, 1997 yılında Türk bir yatırımcının satın alması sonucu yerli bir firma haline gelmiştir. Günümüzde 47 ülkede toplamda 1004 mağaza ile hizmetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda online mağazacılık adı altında lcwaikiki.com adresinde de falliyetlerini yürütmektedir.

Etkinliğimiz Hakkında

Her ay 3 konuğu ağırladığımız 3 Konu 3 Konuk etkinliğimizde Barbaros Yiş, üniversite mezuniyetinin ardından nasıl iş hayatına atıldığını, çalıştığı firmalara neye göre başvurduğunu, e-ticaret alanına neden yöneldiğini ve Lc Waikiki’de nasıl bir politika izlediklerini anlatacak. E-ticaret’e meraklıysan ve Barbaros Yiş’in deneyimlerinden, tavsiyelerinden yararlanmak istiyorsan hemen aşağıdaki formu doldur ve etkinliğe kaydol! 

E-ticaret Profesyoneli #2 – Barbaros Yiş @LCW

E-ticaret Profesyoneli #2 – Barbaros Yiş @LCW” için bir görüş

  1. e-ticaret alanında kendimi geliştirmek istiyorum ve bu etkinliğin bana sağlayacağı yararlardan faydalanmak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön