E-Ticaret 101 Akademi Haziran Kampı Başvurularını Açtık!

E-Ticaret 101 Akademi haziran kampı başvuruları başlıyor!

Haziran ayında 3 hafta sürecek, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından ilk defa verilecek orta düzey eğitimlerimizin başvurularını açtık !

Kontenjanı 300’le sınırlı olan kampımıza; başlangıç seviyesinde eğitimleri yeterince aldım, artık öğrendiklerimi bir adım öteye taşımak istiyorum diyorsan seni de bekliyoruz. Program takvimi şöyle ;

12.06.2021 Cumartesi- Proje Yönetimi / Ersin Üstsoy / 14.00-16.00
19.06.2021 Cumartesi- Facebook Reklam Kurulumu / Uğur Kızmaz / 21.00 – 22.00
26.06.2021 Cumartesi- Google Reklam Kurulumu / Uğur Kızmaz / 21.00 – 22.00

Konu başlıklarını eğitimlerden önce tanıyalım;

Proje Yönetimi Nedir ?

Proje yönetimi, bir kuruluş içinde yeni girişimlerin veya değişikliklerin uygulanma şeklini başlatmak, planlamak, yürütmek ve yönetmek için belirli süreç ve ilkeleri uygulama disiplini olarak tanımlayabiliriz. Ayrıca proje yönetimi, sınırlı bir zaman çizelgesi ve bütçeyle sınırlı nihai çıktılara sahiptir.

Facebook Reklam Nedir?

Facebook reklamları, müşteri sadakatini sağlamak, web sitesi trafiğini arttırmak ve işletme için potansiyel müşteriler oluşturmak amacıyla kullanılabilecek bir reklam tipidir. Ayrıca Facebook reklamları, uygun maliyetler ile çalışarak ve kullanıcıya önemsendiğini hissettirerek kişisel bir marka deneyimi yaşamasına destek olur. Oldukça yaygın olarak kullanılan verimli bir dijital pazarlama yöntemidir.

Google Reklam Nedir ?

Google Ads, eski adıyla Google AdWords, Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır. Bu reklam aracı, internet reklam ekosisteminde en fazla bütçenin kullanıldığı kanaldır. 2000 yılının Kasım ayında faaliyet göstermeye başlamıştır. Şu anda 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Eğitmenlerimiz Tanıyalım

Ersin Üstsoy

Ortadoğu Teknik Üniversite’si İstatistik mezunu olan Ersin Bey, Proje Yönetimi üzerinde uzmanlaşmıştır ve bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun yıllar proje yönetimi tecrübesiyle Ersin Bey haziran kampının 1. oturumunda bizimle birlikte olacak. Bu öğretici oturumu kaçırmayın !

Uğur Kızmaz

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme mezunu Uğur Bey, Growth Hacker ve Dijital Marketing alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. Kazandığı deneyimler sayesinde haziran kampında bizlere Facebook Reklam ve Google Reklam kurulumları üzerine bilgilerini aktaracak. İşinizi büyütmek ve reklam kurulumları hakkında bilgi almak istiyorsanız Uğur Bey’in vereceği bilgileri kaçırmayın !

Katılımcılarımıza haziran ayı sonunda katılım belgesi verilecek.

Haziran kampı başvuruları için formu doldurmayı unutmayın !

https://lnkd.in/d6Rpqfp

E-Ticaret 101 Akademi Haziran Kampı Başvurularını Açtık!

E-Ticaret 101 Akademi Haziran Kampı Başvurularını Açtık!” hakkında 6 yorum

    1. Merhaba Miray Hanım,
      E-Ticaret 101 Haziran Kampı’nın işletmenizi büyütmek için size değerli bilgiler sunacağına eminiz. Eğitimlerde görüşmek üzere !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön