E-ticaret Ajansı #2 Kıvanç Ünal

Her ay 3 konuğa yer verdiğimiz 3 Konu 3 Konuk etkinliğimizde konuğumuz Kıvanç Ünal, üniversiteyi bitirdikten sonra nasıl iş hayatına atıldığını, çalıştığı firmalarda edindiği deneyimleri, e-ticaret alanında neden hizmet verdiğini, girişimci olmaya nasıl karar verdiğini, kurucusu olduğu birçok girişimdeki serüvenlerini, Trendyol’ da uzun süre yaptığı üst düzey yöneticilik deneyimini ve son olarak Analytica House’ da nasıl bir hizmet verdiklerini anlatacak. E-ticarete ve girişimciliğe meraklıysan ve Kıvanç Ünal’ ın tecrübelerinden, tavsiyelerinden yararlanmak istiyorsan hemen yukarıdaki formu doldur ve etkinliğe kaydol!

Kıvanç Ünal Kimdir?

Kıvanç Ünal, 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi bilgisayar mühendisliğinden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra ilk olarak Rocket Internet GmbH’ de çalışmaya başlayan Ünal, daha sonrasında pazarlama alanında Trendyol’ da uzun süre üst derece yöneticilik yapmıştır. AnalyticaHouse kurucusu ve CEO’su olan Kıvanç Ünal, HUB21’ de kurul üyesi görevine de devam etmektedir. 2020 yılında ortakları Ali Erdem ve Cem Öyke ile birlikte Crwizard’ ı kurmuştur. Aynı zamanda Pera Games’ in de kurucu ortağıdır. 

 

AnalyticaHouse Nedir? 

Analytica House, 2017’ de kurulmuş bir girişimdir. Google’ın hem Premium hem de E-İhracat Partneri ünvanı yanında AliExpress gibi önde gelen pazaryerlerinin de resmi partnerliğine sahip olan Analytica House, moda sektörü başta olmak üzere farklı sektörlerden birçok önde gelen markaya dijital pazarlama danışmanlığı ve yönetimi hizmeti veriyor. Bu alanda farklı markaların ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı bir araştırma sürecinden sonra; çok yönlü dijital pazarlama danışmanlığı ve dijital pazarlama hizmetleri sunuyor.

E-ticaret Ajansı #2 Kıvanç Ünal
Başa dön