E-ticaret Girişimleri #2 – Cem Öyke @Crwizard

E-ticaret tutkunlarına özel hazırladığımız 3 Konu 3 Konuk’un 5. etkinliği olan E-Ticaret Girişimleri’nin 2. bölümünde bize CRwizard Co-Founder ve CEO’su Cem Öyke eşlik edecek.

Cem Öyke Kimdir?

Cem Öyke, 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Reckitt Benckiser, Clickbus Turkey (TikoBus) ve Procter & Gamble firmalarında deneyim kazanmıştır. Satış, dijital pazarlama ve e-ticaret alanlarında çalıştıktan sonra kendi girişimini kurmaya karar vermiştir. 2020 yılında ortakları Ali Erdem ve Kıvanç Ünal ile birlikte Crwizard’ı kurmuştur. Aynı zamanda Kurucu olarak Mindsite’da görev almaktadır.

Crwizard Nedir?

Crwizard, 2020 yılında kurulan bir girişimdir. Veri optimizasyonunu dijital pazarlamacılar için kolayca uygulanabilir hale getirmek vizyonuyla yola çıkmışlardır. Hedefi tüm pazarlama kanalları için tek optimizasyon platformu olmaktır. Dijital pazarlamacıların reklam verme şeklini değiştirerek, ürün akışını iyi bir şekilde yönetmelerine ve bütçeyi devamlı olarak optimize etmelerine yardımcı olmaktadır.

Etkinliğimiz Hakkında

Her ay 3 konuğa yer verdiğimiz 3 Konu 3 Konuk etkinliğimizde konuğumuz Cem Öyke, üniversiteyi bitirdikten sonra nasıl iş hayatına atıldığını, çalıştığı firmalarda edindiği deneyimleri, e-ticaret alanında neden hizmet verdiğini, girişimci olmaya nasıl karar verdiğini ve Crwizard’da nasıl bir hizmet verdiklerini anlatacak. E-ticarete ve girişimciliğe meraklıysan ve Cem Öyke’nin tecrübelerinden, tavsiyelerinden yararlanmak istiyorsan hemen aşağıdaki formu doldur ve etkinliğe kaydol!

E-ticaret Girişimleri #2 – Cem Öyke @Crwizard

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön