E-ticaret Ajansı #3 Özge Karadaş

E-ticaret tutkunlarına özel hazırladığımız 3 Konu 3 Konuk’un Nisan Ayı E-Ticaret Ajansı bölümünde bize Flo Yurtdışı E-Ticaret Direktörü Funda Necipoğlu eşlik edecek. 

Özge Karadaş Kimdir?

Özge Karadaş, 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. San Diego State University’de pazarlama derecesi; National University’de MBA programını tamamlamıştır. Merrill Lynch, Beko Elektronik, D-Smart, Türk Telekom, SPI International, Hepsiburada.com ve Evyap firmalarında uzun yıllar deneyim kazanmıştır. Satış, pazarlama, iş geliştirme ve e-ticaret alanlarında çalıştıktan sonra kendi işini kurmaya karar vermiştir. 2020 yılında The Digital 360’ı kurmuştur. Şu an, Aksan Kozmetik A.Ş ve The Digital 360’da çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda, Ecom Leaders Club’da görev almaktadır.

The Digital 360 Nedir?

The Digital 360, 2020 yılında kurulan bir ajanstır. Firmaların dijital dönüşümlerinde 360 derece stratejilerinin oluşturulması ve bu stratejilerin yönetilmesinde  yardımcı olmaktadır. Kısacası, 360 derece dijital hizmet platformudur. Ajans, müşterilerine e-ticaret danışmanlığı, e-ihracat danışmanlığı, kurulum hizmetleri ve e-ticaret lojistiği gibi hizmetler sunmaktadır. Misyonu; markaları ve ürünlerini hedef kitleleri ile doğru zamanda, doğru mecrada, doğru içerikle “360 derece” olarak buluşturmaktır.

Etkinliğimiz Hakkında

Her ay 3 konuğa yer verdiğimiz 3 Konu 3 Konuk etkinliğimizde konuğumuz Özge Karadaş, üniversiteyi bitirdikten sonra nasıl iş hayatına atıldığını, çalıştığı firmalarda edindiği deneyimleri, e-ticaret alanında neden hizmet verdiğini, ajans kurmaya nasıl karar verdiğini ve The Digital 360’da nasıl bir hizmet verdiklerini anlatacak. E-ticarete meraklıysan ve Özge Karadaş’ın tecrübelerinden, tavsiyelerinden faydalanmak istiyorsan hemen aşağıdaki formu doldur ve etkinliğe kaydol!

E-ticaret Ajansı #3 Özge Karadaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön