E-ticaret Profesyoneli #3 – Funda Necipoğlu @FLO

E-ticaret tutkunlarına özel hazırladığımız 3 Konu 3 Konuk’un Nisan Ayı E-Ticaret Profesyoneli’ne bize Flo Yurtdışı E-Ticaret Direktörü Funda Necipoğlu eşlik edecek. 

Funda Necipoğlu Kimdir?

Funda Necipoğlu, 2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklam bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Inditex, Landmark Group, Trendyol, B2C Direct, Penti, On DemandX gibi şirketlerde e-ticaret alanında çalışmıştır. 2 ay önce işe başladığı Flo’da daha önce de çalıştığı pozisyon olan Yurtdışı E-Ticaret Direktörlüğü görevini sürdürmektedir.

FLO Hakkında

1960 yılında kurulmuştur. Küçük bir atölyede başlayan hikayesi şu an yılda 55 milyon çiftten fazla ayakkabı satarak devam etmektedir. Doğrudan 10 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Yurt içinde yaklaşık 500, yurtdışında 21 ülkede yaklaşık 100 adet fiziksel mağazası bulunmaktadır. Aynı zamanda www.flo.com adresinde online mağazacılık işlerini yürütmektedir. 

Etkinliğimiz Hakkında

Her ay 3 konuğu ağırladığımız 3 Konu 3 Konuk etkinliğimizde Funda Necipoğlu, üniversite mezuniyetinin ardından nasıl iş hayatına atıldığını, çalıştığı firmalara neye göre başvurduğunu, e-ticaret alanına neden yöneldiğini ve Flo’da nasıl bir politika izlediklerini anlatacak. E-ticaret’e meraklıysan ve Funda Necipoğlu’nun deneyimlerinden, tavsiyelerinden yararlanmak istiyorsan hemen aşağıdaki formu doldur ve etkinliğe kaydol! 

E-ticaret Profesyoneli #3 – Funda Necipoğlu @FLO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön